Ліпосакція талії

Ліпосакція в області талії – операція з видалення зайвих жирових скупчень, метою якої є відновлення або придбання стрункого силуету. Приймаючи рішення з приводу процедури, потрібно пам'ятати, що операційні методи корекції допоможуть вирішити тільки локальні проблеми. При боротьбі з ожирінням не можна обійтися одним ліполізом, доведеться переглянути свій спосіб життя.

 • Радимо почитати про ліпосакції живота

Підготовка до липолизу

Незалежно від обраного вами методу ліпосакції, необхідно зробити ряд аналізів, щоб оперуючий лікар був в курсі вашого стану. Зазвичай цей перелік включає в себе:

 • Загальний аналіз крові;
 • Загальний аналіз сечі;
 • Аналіз ВІЛ;
 • Аналіз сифілісу;
 • Аналіз на вірусні гепатити;
 • ЕКГ;
 • Флюорографія.

Перед операцією потрібно відмовитися від куріння і алкоголю, простежте за тим, щоб ліполіз не випав на менструальні дні. Необхідно відмовитися від усіх препаратів і продуктів, що погіршують згортання крові.

Вибір методу

Є кілька методів проведення процедури, кожен з яких відрізняється рівнем ефективності та травматизму.

Вакуумна

Вакуумна ліпосакція підходить людям з великою кількістю жиру в області живота і талії. Суть методу: через надрізи в підшкірно-жирову клітковину вводять спеціальний інструмент, якої руйнує відкладення жиру, потім їх виводять з організму за допомогою вакуумного апарата.

 • Плюси методу: результат процедури видно відразу після операції.
 • Мінуси методу: досить великі надрізи на шкірі, порівняно з іншими методами; можливість травмування судин; потрібен повний наркоз; можливі ускладнення.

Лазерна

Лазерна ліпосакція вважається безоперационной, розщеплення жирів відбувається за допомогою низькочастотного лазера, який вводиться під шкіру через спеціальний хірургічний інструмент. Ліполіз відбувається у конкретних місцях, не зачіпаючи сусідні зони. Після того, як лазер вивели з організму, туди поміщається його електрод. Він потрібен для того, щоб прогріти шкіру і стимулювати вироблення колагену.

Лазерна ліпосакція найбільш щадна, розрізи для видалення жиру не робляться, інструмент вводиться через прокол в пупку.

 • Плюси методу: можна обійтися місцевим наркозом або медичним сном; сліди на тілі мінімальні, всього 1-2 мм; рівномірне видалення жирових відкладень; підтягнутість шкіри після операції, за рахунок вироблення колагену.
 • Мінуси методу: може знадобитися кілька процедур; остаточний результат видно через 2 місяці; можливі ускладнення.

Комбінована

Комбінована ліпосакція – поєднання вакуумного та лазерного ліполізу. В даному випадку жир розщеплюється і виводиться вакуумом, а лазер потрібен для того, щоб підтягти шкіру.

Ультразвукова

Ультразвукова ліпосакція ще один безопераційний метод, жир видаляється з допомогою хвиль ультразвуку, що руйнують жирову тканину і не зачіпають інші, більш щільні структури. Після проходження ультразвуку по підшкірним відкладів, по консистенції нагадує жир емульсію.

 • Плюси методу: позбавлення від жиру без хірургічного втручання; немає необхідності в загальному наркозі; можливість локально прибирати жирові відкладення (тільки з талії або виключно з живота); ефект пружності шкіри, підтягнутість після операції.
 • Мінуси методу: потрібно провести декілька процедур; можливість ускладнень.

Тумесцентная

Тумесцентная ліпосакція проводиться ін'єкційним способом: в область жирових відкладень вводиться спеціальний розчин Кляйна, що складається з суміші адреналіну, физиораствора і лідокаїну, для звуження судин і розрідження підшкірного шару жиру, який виводиться з організму апаратом. Зазвичай під терміном «ліпосакція» мають на увазі саме тумесцентный вигляд.

Післяопераційний період

У перші дні після проведення процедури може бути злегка підвищена температура, набряклість, відчуття загального дискомфорту, відсутність чутливості. Для якнайшвидшого відновлення рекомендується пройти фізіотерапевтичні процедури.

Обов'язково носити компресійну білизну, що не допустить розходження швів і посприяє зменшенню набряклості.

Щоб результати операції закріпилися і вам не довелося повертатися до хірургічних методів моделювання талії, варто переглянути свій спосіб життя, налагодити харчування, додати фізичної активності, привести гормональний фон в порядок. В останньому – може допомогти ендокринолог, а скорегувати харчування в здорову сторону не так складно, як здається на перший погляд.

Читай також: