Ліпосакція литок

Ліпосакція литок – простий і доступний спосіб отримати витончені ніжки. Бажання виглядати краще притаманне кожній людині, а ліпосакція допоможе швидко і ефективно поліпшити зовнішній вигляд. Методики проведення корекції різноманітні, але варто виділити три основних, найбільш поширених: класична (тумесцентная), лазерна та ультразвукова. Оскільки ліпосакція є операцією, що існує певний набір протипоказань. Якщо здоров'я в порядку і у вас є потрібна сума грошей, процедуру можна сміливо проводити.

 • Радимо почитати про ліпосакції ніг

Необхідність ліпосакції литок

Ліпосакція литок – проста, але в теж час досить складна процедура. Процедура проводиться швидко (до 1 години) по часу, практично безболісно і дуже ефективно коригує проблемну зону. Складний аспект ліпосакції литок полягає в доцільності проведення процедури. Існує маса способів (фізичних вправ, дієти, препаратів та інших процедур для корекції) корекції зони литок без втручання естетичного хірурга.

Ліпосакцію проводять під впливом ряду факторів:

 • Відсутність часу на проведення інших процедур без участі хірурга;
 • Відсутність бажання використовувати альтернативні засоби корекції, оскільки результат чекати дуже довго;
 • Необхідність у випадках, коли здоров'я людини потребує допомоги естетичного хірурга.

Такі фактори обумовлюються ритмом сучасного життя, прагненням жити комфортно і без напруги, отримати результат тут і зараз. Ліпосакція дає таку можливість, але упускається важливий момент: рівень прогресу та еволюції людини, як особистості, залежить від працьовитості і сили волі. Відмовившись йти важким шляхом можна втратити себе.

Процедура ліпосакції литок

Процедура ліпосакції литок складається з декількох етапів: підготовка, проведення та реабілітація після процедури.

Підготовка до процедури

Ліпосакція литок – процедура, покликана коригувати форму литкових м'язів, щоб ноги виглядали ідеально. Як при будь-якій операції, варто заздалегідь підготуватися, виконати кілька кроків:

 1. Прийняти рішення про необхідність проведення саме ліпосакції. Існує маса не інвазивних (не ушкоджують шкіру) альтернативних методів вирішення проблеми естетичного вигляду дкр;
 2. Вибір клініки або хірурга, який проведе процедуру. Слід знайти найбільш кваліфікованого спеціаліста з найкращими можливостями – професіоналізм хірурга відіграє ключову роль в отриманні оптимального результату;
 3. Відвідати консультацію. В ході консультації представиться можливість ознайомитися зі всіма моментами майбутньої процедури і пройти клінічне обстеження (загальні аналізи крові та сечі, аналізи на гепатити і СНІД та ін);
 4. Відмова від куріння. На 2 тижні до операції варто забути про куріння, оскільки нікотин знижує згортання крові, що обернеться плачевними наслідками для періоду реабілітації.

Готовність до процедури та методику майбутньої операції визначає хірург на основі проведених тестів. Складання договору на надання послуги (ліпосакції дкр) має першорядне значення. Постарайтеся максимально убезпечити себе, закріпивши всі ризики і спірні моменти на папері.

Проведення процедури

Ліпосакцію дкр проводять за допомогою 3 методик: тумесцентной, лазерної і ультразвуковий.

Тумесцентная методика

Метод традиційної або тумесцентной ліпосакції застосовується рідше, оскільки з'явилися більш ефективні і менш болючі способи корекції литок. Тривалість процедури становить від 30 хвилин до 1 години.

Суть традиційної методики зводиться до кількох етапів:

 1. Використання анестезії (місцева або загальна, в залежності від об'єму видаленого жиру);
 2. Застосування канюль (маленькі спеціальні трубки вводяться підшкірно крізь невеликі надрізи розміром до 3 мм);
 3. Використання спеціального розріджує жир розчину;
 4. Перероблення та видалення жирових клітин (після введення розчину хірург спеціальними рухами рук руйнує жирову масу до стану емульсії, яка згодом віддаляється з організму через канюлі апаратом для відкачування жиру).

Оскільки такий метод впливу має високий показник видалення жиру (до 65%), його все ще застосовують. Але високий рівень травматичності, а також довгий і складний період відновлення, які супроводжуються набряками, синцями та значним дискомфортом, змушує шукати інші варіанти ліпосакції литок.

Лазерна методика

Лазерна ліпосакція литок набирає все більшу популярність, що обумовлюється низькою травматичністю та ефективністю впливу на підшкірний жир. Суть лазерної методики зводитися до використання лазерного променя для руйнування жирових клітин шляхом нагрівання, сама ж методологія повторює етапи традиційної ліпосакції литок. Тривалість дії – до 40 хвилин.

Особливості лазерної ліпосакції:

 • Лазерний промінь нагріває і розплавляє підшкірний жир після введення розчину крізь канюлі;
 • Додатково нагріваються кровоносні судини і м'язові тканини, що дозволяє уникнути пошкоджень;
 • Стимуляція вироблення колагену, який забезпечує підтяжку і ущільнення шкіри в зоні дкр;

Ліпосакція лазерним променем не тільки видаляє підшкірний жир, але і надає омолоджуючий і коригувальний ефект, а значить підходить для будь-якої вікової групи.

Єдиним недоліком лазерної методики є можливість появи опіків внаслідок сильного нагрівання шкіри, але така небезпека залежить від кваліфікації хірурга та дотримання норм безпеки.

Ультразвукова методика

Ультразвукова ліпосакція (кавітація) литок – вкрай популярна процедура. Висока ефективність і надійність такого способу ліпосакції визначається використанням ультразвуку, як основного виду впливу на підшкірний жир. Етапи процедури ідентичні з лазерної та тумесцентной методикою, змінюється тільки метод руйнування жирових клітин (ультразвук в даному випадку).

Особливості кавітації литок:

 • Відсутність травматичності (проколи після введення канюль затягуються на 2-3 день і практично непомітні);
 • Омолоджуючий ефект (прискорення синтезу колагену, що впливає на шкіру, розгладжуючи складки і ущільнює структуру);
 • Висока точність застосування (ультразвук не пошкоджує навколишні тканини і судини).
 • Недовгий період реабілітації (5-7 днів).

Тривалість операції – 30-40 хвилин. Безболісність і швидкий результат говорять про необхідність зупинити свій вибір на ультразвукової ліпосакції литок.

Період реабілітації

Реабілітаційний період залежить від застосованої методики: процес відновлення при використанні тумесцентного методу становить 1 місяць, лазерного – 10 днів, а ультразвуковий – 10-15 днів.

У перший день після процедури можливі набряки, оніміння, синці, синці, тому варто провести добу в клініці під наглядом персоналу.

Відчуття сильної втоми і слабкості можуть супроводжувати вас протягом 5-7 днів після процедури. При лазерної або ультразвукової ліпосакції литок по закінченні двох тижнів всі негативні моменти зникають, при тумесцентной – затягуються до 3 тижнів. Для закріплення ефекту процедури слід пити багато води (до 3 літрів на день) і повільно прогулюватися пішки.

Утримайтеся від:

 • Фізичних навантажень (крім повільної ходьби);
 • Відмови носити компресійну білизну;
 • Куріння протягом 2 тижнів після ліпосакції.

Після 2 тижнів з моменту операції можна проводить зміцнюючі процедури: лімфодренажний та інші види масажів, озонування і т. д.

Протипоказання

Виділяють кілька протипоказань, що виключають проведення ліпосакції литок:

 • Вагітність та годування груддю;
 • Цукровий діабет;
 • Хронічні захворювання у період загострення;
 • Вік до 18 років;
 • Судинні захворювання (варикоз і т. д.);
 • Порушення згортання крові.

Ліпосакція протипоказана людям з порушенням кровотоку в організмі, що визначається складністю проведення операції в районі литкового м'яза. Невелика кількість підшкірного жиру створює ряд обмежень для ліпосакції області литок:

 • Ризик пошкодження канюлями судин із-за близького розміщення до шкіри;
 • Не можна відкачувати весь підшкірний жир – можна пошкодити вени і нервові волокна.

Зважившись на ліпосакцію литок, будьте готові до будь-яких несподіванок і ускладнень.

Ціна

Ціна ліпосакції литок залежить від методики операції, умов реабілітації та кваліфікації хірурга або клініки. Вартість тумесцентной методики стартує від 20000 рублів, ультразвуковий – від 35000 рублів і лазерної – від 35000 рублів.

Читай також: