Lpg масаж

З допомогою курсу LPG масажу можна позбутися від набряклості і целюліту, прибрати зморшки. Причому процедура має не лише естетичний ефект. Вона має загальне оздоровчу дію, як і звичайний масаж.

Суть технології

Масаж на апараті LPG – це процедура, часто вживана для схуднення, позбавлення від зморшок і целюліту. Такий апаратний масаж робиться з допомогою механізму, що складається з роликів і вакуумного нагнітача. Управляє обладнанням фахівець, який пройшов навчання. Існують різні марки – роблять LPG масаж на апараті b-flexy, cellu m6 integral та інших.

Ролики під впливом вакууму з величезною частотою пощипують шкіру. Частота таких пощипування варіюється в залежності від цілей LPG масажу – зазвичай в межах від чотирьох до шістнадцяти в секунду. Назва було дано на честь його винахідника, Л. П. Гіті. Регулюється апарат ЛПГ комп'ютером, що задає характеристики процедури в залежності від її завдань і стану людини.

У відповідності з необхідними цілями можна визначити три головних різновиди такого масажу:

 • Лікувальний. Потрібен, щоб зміцнити здоров'я людини в цілому, застосовується для терапії м'язових судом, при деяких травмах і проблеми з хребтом;
 • Косметичний. Використовується косметологами, щоб тягнути шкіру. Тут можна згадати про антицелюлітному масажі LPG, процедурах для живота та обличчя;
 • Для спортсменів. М'язи після тренувань «на знос» вимагають швидкого відновлення. Тут лікарі можуть порадити процедуру LPG масажу.

Що вибрати – LPG або ручний масаж?

Зверніть увагу на те, якими перевагами володіє вакуумний масаж LPG:

 • Сила впливу. Після регулярних процедур LPG масажу площа шкіри зменшується приблизно на третину. Ця статистика складалася з урахуванням думки не тільки лікарів, але і жінок, які проходили курс, щоб позбутися целюліту. Особові процедури також дають відмінні результати – зменшуються зморшки, зникає другий підборіддя;
 • Процедура приносить задоволення і розслаблення, як і рука звичайного масажиста. На ранній стадії просування винаходу ЛПГ така косметична операція подобалася далеко не всім. Але зараз технологічне розвиток таких апаратів призвело до того, що вони майже завжди приємні пацієнтам;
 • Масажні сеанси ЛПГ особи і тіла є фізіологічною процедурою. Він не втручається в хід процесів, що відбуваються в організмі, а підтримує їх і непомітно коригує. Тому LPG масаж при варикозі, травмах і болях в суглобах стає відмінним методом лікування.

Показання та протипоказання

Використовувати такі апарати для ЛПГ, як cellu m6 integral, косметологи радять у таких випадках:

 • Жирові відкладення, які не зникають навіть після дієтичних заходів і спортивних тренувань. Локалізація: стегнова область, живіт, руки;
 • Целюлітні зміни будь-якого ступеня;
 • Зморшки, пов'язані з віком та іншими причинами;
 • Набряклості;
 • Зайвий жир в області шиї і грудей.

У LPG масажу протипоказання приблизно такі ж, як і в інших масажних процедур:

 • Дерматологічні хвороби;
 • Онкологічні новоутворення;
 • Вагітність та годування груддю;
 • Кардіологічні проблеми;
 • Занадто висока згортання крові;
 • Епілептичні розлади;
 • Ранки, подряпини, гнійники;
 • Грижові освіти і протрузії;
 • Недавно проведені хірургічні втручання;
 • Герпес;
 • Вугри.

Під час масажу не тільки зникають клітини жири, але і поліпшується робота лімфатичної системи. Завдяки цьому поліпшується трофіка тканин, і знижується шанс того, що жир знову почне активно накопичуватися. Одночасно при вакуумно-роликовому масажі LPG шкірний покрив повертає еластичність і пружність.

Для молодих мам

Молоді мами часто страждають від того, що під час вагітності набрали зайві кілограми, а стан шкіри зіпсувалося розтяжками. Не дивно, що ці жінки хочуть позбутися таких проблем, в тому числі з допомогою апаратів інтеграл і бі флексі. Але чи дозволяють лікарі ЛПГ, якщо жінка ще годує малюка грудьми? А якщо пологи були штучно проведені з допомогою операції?

Як правило, лікар не відмовить жінці в такій можливості. Багато лікарі навіть вважають, що сеанс LPG масажу на cellu m6 integral або b flexy приносить організму молодої мами користь. Єдине додаткове протипоказання тут – це якщо ще не повністю зажив шрам після розрізу. Зазвичай на це потрібно приблизно 12 місяців – після такого періоду можна пройти курс ЛПГ, отримавши дозвіл лікаря.

Для чоловіків

LPG проводиться не тільки для жінок, але і для представників сильної статі. Адже в наш час багато чоловіки прагнуть мати підтягнуте тіло, відвідують тренування з фітнесу і так далі. LPG масаж для чоловіків також надає ефект, що відновлює після травм і важких вправ.

Фахівець, який пройшов навчання, під час чоловічого ЛПГ зачіпає наступні області:

 • Спину;
 • Живіт;
 • Талію.

Поєднання з іншими процедурами

Багатьом жінкам, за словами косметологів, крім LPG потрібні і інші процедури. Поговоривши зі своїм доктором, ви зможете підібрати процедуру, яка вам більше підходить, щоб поєднувати з ЛПГ.

Відмінно поєднуються LPG масаж, пресотерапія. Під час пресотерапії на ділянки тіла виявляється повітряний тиск. Розширюються судини, краще тече лімфа, що допомагає перемогти симптоми целюліту. Зайві рідини та шкідливі речовини буквально видавлюються з клітин, внаслідок чого зменшуються набряки. Поліпшується метаболізм, зникає напруга мускулатури.

Поєднання кавітації і LPG масажу також дасть хороший ефект. Кавітація – це особлива апаратна методика виведення зайвої рідини з жирових клітин. На них впливають ультразвукові хвилі, і жирові тканини потроху руйнуються, випускаючи надлишкову вологу.

Як проводиться

Як роблять LPG масаж? Так як таку послугу пропонують зазвичай приватні клініки, в першу чергу пропонують зробити фотографію. Після серії сеансів вам буде запропоновано порівняти початковий стан тіла і підсумкові результати.

Перед сеансом необхідно надіти особливий костюм для ЛПГ, на якій маркером поставлять мітку зони впливу. Костюм допоможе дотримати вимоги гігієни, а також допомагає апарату сильніше захоплювати шкірний покрив. Щоб зробити один сеанс, спеціалісту, який отримав навчання, зазвичай достатньо від півгодини до години.

Щоб сеанси принесли якомога користі, недостатньо підібрати правильного фахівця, костюм і апарат. Краще всього комбінувати процедури з фізичними навантаженнями, особливо кардіо. Причому тренування краще всього проводити в той же день, так як в цьому випадку метаболізм і струм лімфи будуть працювати по максимуму. Якщо при цьому пити багато рідини, можна провести очищення тіла від непотрібних речовин.

ЛПГ – це не просто рух вакуумно-роликового механізму (cellu m6 integral або b flexy) по тілу. Навчання фахівця припускає, що він буде виконувати і особливі техніки:

 • Скручувати шкіру, щоб захистити шкіру від целюліту;
 • Ковзати, щоб змінити форму шкірного покриву;
 • Шліфувати, щоб повернути пружність і еластичність;
 • Розгойдувати вакуумно-роликовий механізм, щоб позбутися від підшкірного жиру.

LPG масаж обличчя проводиться з використанням особливих налаштувань механізму і вакуумно-роликових насадок. Шкірний покрив повинен бути сухим і чистим. Протягом двох годин після не варто використовувати косметику для особи.

Результати

Після ЛПГ шкіра спочатку може трохи набрякати і червоніти. Ці неприємні побічні ефекти проходять через пару діб, зате згодом шкіра звикне і перестане так реагувати. Так як подібна косметична операція – гарний відпочинок, після неї відразу можна виходити на роботу або на тренування.

Скільки потрібно пройти сеансів і з якою частотою, щоб досягти максимального ефекту від LPG масажу? Залежить від ситуації – для кожного випадку і стану організму у косметологів передбачено певну кількість сеансів. Якщо все правильно підібрано і виконано, позитивні підсумки будуть помітні приблизно через вісім походів до косметолога.

LPG масаж особи зазвичай проводиться за наступною схемою:

 • 1-ая ступінь: приблизно десять сеансів, частота – не менше восьми на місяць;
 • 2-а ступінь: близько восьми сеансів спочатку двічі на сім днів, а потім інтервали ростуть;
 • 3-я ступінь: приблизно два рази на місяць;

Зазвичай цього вистачає, щоб досягти необхідного результату. Щоб підтримати стан шкіри на потрібному рівні, після цього проводять один-два сеанси на місяць регулярно.

LPG масаж тіла проводиться з такою періодичністю:

 • Перші 30 днів – приблизно сім сеансів, мінімум двічі в тиждень;
 • Після цього різко збільшують навантаження на жирові прошарки – протягом семи днів проводять близько п'яти сеансів. Потім протягом трьох тижнів проводять ЛПГ ще двічі;
 • Зазвичай цього достатньо для досягнення потрібних підсумків. Якщо у пацієнтки є бажання підтримати результат, досить буде відвідувати косметолога раз на тридцять днів.

Ціна

Скільки коштує LPG масаж? Вартість однієї процедури починається з 1000 рублів і досягає 2000. Не дивно, що така процедура не є дешевою – адже апарати cellu m6 integral або b flexy коштують дорого. Робота фахівців з відповідним навчанням також включена в ціну.

Окремо доведеться купити костюм для LPG. Вартість його в роздріб – від 500 до 1000. Це недорого, якщо врахувати, що купивши костюм, ви зможете використовувати його тривалий час.

Читай також: