Кукурудзяна дієта

Ароматна річна кукурудзяна дієта підійде любителям вареної кукурузки. Відноситься до моно-дієт. Це відмінний спосіб скинути зайву вагу і привчити себе до роздільного правильному харчуванню. Особливо добре, якщо головним інгредієнтом такої дієти є улюблений продукт. Єдина важлива умова – не затягувати на тривалий час таку систему харчування, щоб не завдати непоправної шкоди своєму власному здоров'ю.

Суть дієти

Кукурудзяна моно-дієта розрахована на чотири дні. Фахівці не рекомендують збільшення цього терміну чинності небезпеки для здоров'я. За цей термін схуднення можна позбутися кількох зайвих кілограмів. Але навіть це ще не все – за допомогою таких розвантажувальних днів можна легко і швидко очистити свій організм від шлаків і токсинів, що допоможе утримати отримані результати.

Жиросжигающие властивості даного продукту в кукурудзяній дієті добре всім відомі: по-перше, особливі ферменти, що сприяють швидкому та ефективному розщепленню жирових відкладень, а, по-друге, досить великий вміст клітковини дозволяє не лише очистити шлунково-кишковий тракт, але і тривалий час не відчувати голоду.

Дієта кукурудзи відзначається дієтологами, незважаючи на досить високу енергетичну цінність даного продукту: на 100 грам приблизно 120-150 кілокалорій.

Як вибирати кукурудзу

Кукурудзяна дієта актуальна в липні-серпні, коли визрівають качани молодої кукурудзи. Цей продукт не тільки легко готувати, але і дуже корисно вживати в їжу тим, хто сидить на дієті і не тільки. Свіжа кукурудза дозволяє бажає схуднути значно «заощадити» на енергетичній цінності. Особливо мінімальною кількістю ккал відрізняються молоді качани кукурудзи.

А ось остерігатися варто консервованої кукурудзи. Як запевняє більшість дієтологів, застосовувати даний продукт з метою схуднути практично не має ніякого сенсу в силу того, що більша частина корисних речовин випарувалася, а калорійність продукту значно зросла за рахунок консервантів, цукру..

Список продуктів

Хтось віддає перевагу протриматися кілька днів на кукурудзяної моно-дієти. Тоді в список дозволених продуктів можна внести тільки кукурудзу. З напоїв дозволяється не міцний зелений чай (можна підсолодити фруктозою), а також питна та/або мінеральна вода без газу). Якщо вас буде долати почуття голоду, то в день ви можете з'їсти одну чайну ложку меду. Це допоможе отримати відчуття ситості на якийсь час. Кукурудзу можна їсти практично в необмеженій кількості, а тому не варто страждати від голоду.

Дієта на кукурудзяної каші – це теж приклад роздільного харчування, де худеющему пропонується харчуватися протягом трьох-чотирьох днів тільки кукурудзяною кашею без масла, солі та цукру, але з додаванням крохмалю.

Другий варіант даної системи харчування передбачає складання різноманітного меню з єдиним правилом: головний інгредієнт і основний продукт такої системи харчування – це кукурудза. При таких умовах в список дозволених продуктів, крім кукурудзи, входять наступні:

  • Овочі (крім картоплі);
  • Фрукти (крім винограду і бананів);
  • Крохмаль (його застосування можна придумати, проявивши фантазію, але його користь буде очевидною);
  • Рослинна олія (не більше однієї чайної ложки в день);
  • Кукурудзяні пластівці;
  • хліб грубого помелу, хліб з висівками, чорний хліб з грубих сортів пшениці;
  • Мед (не більше однієї чайної ложки в день);
  • Чай (не міцний, зелений, підсолодити фруктозою);
  • Вода (мінеральна та/або питна, без газу).

Бажано обмежити куріння і повністю виключити вживання алкоголю, а також відмова від шкідливих продуктів, таких, як смажене, жирне, хліб, цукор і так далі. Важливим аспектом для швидкого і нешкідливого схуднення є контроль свого сну, який повинен бути повноцінним і здоровим.

Крохмаль стане одним з перших помічників на шляху до отримання ідеальної фігури, в силу своїх властивостей. Крохмаль дозволяє не тільки надовго прогнати відчуття голоду, але і запустити обмін речовин на правильному рівні.

Меню на чотири дні

Наведений приклад харчування за даною системою на чотири дні – це лише зразок, який ви можете активно доповнювати і змінювати на свій смак і уподобання в їжі і харчування в цілому.

День перший

За весь день можна спожити в їжу чотири відварених качана. Без солі і масла. В якості додаткового продукту можна вибрати будь-який з дозволених овочів або фруктів. Не можна їсти зелені яблука, які обнуляють дію жиросжигающих ферментів основного продукту моно-дієти. Можна приготувати страву, де б використовувався крохмаль, користь якого вже докладно описана вище. Кукурудзяні пластівці.

День другий

Кількість кукурудзи залишається незмінним, а сам раціон поповнюється 300 грамами тушкованих (природно, без солі і масла) грибів або того ж обсягу свіжих ягід. 50 грам – кукурудзяні пластівці без солі, масла, цукру.

День третій

За день можна з'їсти три кукурудзяного качана в кожному привабливому для тих, хто худне вигляді. Раціон доповнюється фруктовими та/або овочевими салатами. Як виняток салати можна заправити однією чайною ложкою будь-якого рослинного масла (бажано використовувати оливкову). Салати можна замінити кукурудзяними пластівцями, куди для потрібної консистенції додається крохмаль.

День четвертий

Цей день худеющему бажано протриматися лише на чотирьох качанах кукурудзи. Якщо зробити це буде вкрай складно, то заповнити раціон можна невеликою кількістю ягід або овочів, які бажано вживати в сирому вигляді. Не варто обходити увагою крохмаль. Можна приготувати кукурудзяні пластівці.

Корисні поради

Дуже важливим і корисним радою дієтологи вважають наступне твердження: «Голод – це перший ворог не тільки здоров'я, але і фігури». Варто відзначити, що відчуття голоду – це зовсім не сигнал того, що ви худнете. Навпаки: організм відчуває стрес і всі калорії намагається відправити в жир. Крім того, голод здатний порушити роботу шлунково-кишкового тракту і навіть призвести до не поправного травматизму внутрішніх органів. Ось чому варто їсти, але обмежуватися дієтичними продуктами.

Дуже важливо вибирати якісні та свіжі продукти. Купуючи кукурудзяні пластівці, варто завжди звертати увагу на дату виготовлення, щоб не наткнутися на прострочену продукцію.

Читай також: